W 1999 r. kilka młodych osób postanowiło zbudować sobie sieć komputerową. Kilka budynków w Lubawce, przy ulicy Lipowej zostało połączone kablem sieciowym. Tak powstała pierwsza w Lubawce lokalna sieć komputerowa z dostępem do internetu…

Dziś nasza firma zajmuje się dostarczaniem Internetu dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zajmujemy się tym długo, a nasze doświadczenie połączone z pasją, w zakresie usług sieciowych jest już bardzo duże. Ale nie poprzestajemy na tym. Firma ciągle rozwija się i poprawia jakość oferowanych usług dla dobra klientów obecnych i przyszłych.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług nawiązujemy współprace z najpoważniejszymi firmami na rynku telekomunikacyjnym. Współpraca ta wymaga dużego doświadczenia, co w zamian daje nam gwarancję jakości i stabilności połączenia pomiędzy naszą siecią a szeroko rozumianym Światem Internetu. Nasza sieć ma bezpośredni dostęp do największych polskich i międzynarodowych węzłów wymiany ruchu, dzięki temu mamy optymalny dostęp do krajowych i międzynarodowych zasobów globalnej sieci.

Oferowane przez nas usługi nie ograniczają się tylko do dostarczania klientom Internetu droga bezprzewodową, wykorzystujemy również technologie kablowe (media miedziane i światłowodowe). Węzły sieci oparliśmy na sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązaniach firm, takich jak: Cisco, 3com, Mikrotik, Ubiquiti, SIAE i Ericsson.

Nasza firma specjalizuje się również w projektowaniu i budowie lokalnych sieci komputerowych, wdrażania technologii inteligentnych budynków, dostarczaniu sprzętu sieciowego, telekomunikacyjnego i komputerowego. Dodatkowo zajmujemy się obsługą IT firm i osób fizycznych, zarówno w zakresie sprzętu jak i oprogramowania.